RSS Dom na predaj Modra  1.GEOREAL s.r.o. Rodinný dům na prodej Modra  1.GEOREAL s.r.o. Family house na sale Modra  1.GEOREAL s.r.o. Einfamilienhaus na verkauf (angebot) Modra  1.GEOREAL s.r.o. Családi ház na eladás Modra  1.GEOREAL s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Domy, vily, chalupy na predaj Modra nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Domy, vily, chalupy na predaj Modra. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
 
Zobrazené záznamy 1 - 1 1   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Na predaj starší rodinný dom na veľkom, rovinatom, slnečnom pozemku s prístupom z dvoch ulíc ,čisté, kľudné prostredie blízko centra.

Rodinný dom, Predaj, Modra - Kalinčiakova
Exkluzívne u nás Vám ponúkame túto jedinečnú nehnuteľnosť, veľký 5 izbový starší podpivničený rodinný dom na veľkom 20 árovom, rovinatom, vzdušnom a slnečnom pozemku, prístupnom z Kalinčiakovej ulice, v prípade záujmu a vybudovania druhého vstupu možnosť rozdelenia na samostatný stavebný pozemok a dom s pozemkom, v prípade delenia je cena 265 000,-€ ( 5000,- € náklady na rozdelenie). Šírka...
Predaj Rodinný dom 217 m2 Modra Detail 259 900,00 EUR (7 829 747,40 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia