RSS Jednoizbový byt na predaj Pezinok  1.GEOREAL s.r.o. Byt 1+1 na prodej Pezinok  1.GEOREAL s.r.o. One-bedroom apartment na sale Pezinok  1.GEOREAL s.r.o. 1-zimmer-wohnung na verkauf (angebot) Pezinok  1.GEOREAL s.r.o. 1-szob. lakás na eladás Pezinok  1.GEOREAL s.r.o.

Ponuku našich nehnuteľností z kategórie Byty na predaj Pezinok nájdete na portáli AReality.sk v sekcii Byty na predaj Pezinok. Službu Moja Realitka prináša AReality.sk - najväčšia ponuka nehnuteľností na Slovensku.

Ponuka realít

Kraj
Okres
Obec
Druh
Poddruh
Typ
Cena -
Zoradiť podľa
 
Zobrazené záznamy 1 - 2 2   nájdených
Predošlá 1 Ďalšia

Rezervovaný. Len u nás nový 1 izbový byt vo výstavbe opäť v ponuke.

1-izb. byt, Predaj, Pezinok - Muškátová - sídlisko Muškát
Aktuálne foto rozostavanosti bytového domu 4.6.21 Rezervovaný. NOVÁ PONUKA 1 izbového bytu vo výstavbe! Byt sa momentálne dá len rezervovať a dokončiť podľa Vašich predstáv! Nachádza sa v Pezinku na sídlisku Muškát (Muškátová ulica) na druhom poschodí s výťahom. Má rozlohu 38 m2 plus naozaj veľký balkón 9,4m2 a murovanú pivnicu 1,5m2, Predáva sa v štandarde t.j. : plávajúce podlahy,...
Predaj 1-izb. byt 38 m2 Pezinok Detail 84 790,00 EUR (2 554 383,54 Sk)

Rezervovaný. Super presvetlený byt v novostavbe o veľkosti menšieho dvojizbového s veľkým balkónom a zariadením na mieru.

1-izb. byt, Predaj, Pezinok - Muškátová - sídlisko Muškát
Rezervovaný. Byt je moderne, nadštandardne vybavený a zariadený - obklady, dlažby, laminátové podlahy, WC, umývadlo, kuchynská linka s pultom, spotrebiče, nábytok na mieru...., to všetko je takmer nové, bez známok používania. Je to jeden veľký priestor, avšak najväčšou výhodou tohoto bytu je orientácia okien na dve strany a preto je krásne presvetlený a ďalej v prípade Vašej potreby je možné...
Predaj 1-izb. byt 45,2 m2 Pezinok Detail 109 000,00 EUR (3 283 734,00 Sk)
Predošlá 1 Ďalšia