Podnikanie budúcnosti

Podnikanie je závažnou vecou. Do podnikania vkladáte nielen svoj čas a námahu ale aj svoje financie. Ak ste začínajúci podnikateľ, potrebujete možno pomoc. Začínajúci podnikatelia to majú ťažké. Nakoľko je ekonomika už v pokročilom štádiu a doslova už nie je s čím novým prísť. Treba zmeniť myslenie. Rozbeh podnikania je náročný. Od počiatočných administratívnych úkonov, po samotný rozjazd biznisu. A práve tento rozjazd stojí nejedného podnikateľa pár šedivých vlasov na hlave. Ak o vás zákazníci nevedia, je ťažké generovať hneď v začiatkoch zisk. Svoju značku musíte budovať od piky.

home office

História, ktorou by ste sa mohli preukázať je mizivá a vy si potrebujete dôveru ľudí získať. Pre niekoho je to hračka. Pre niekoho problém. Na Slovensku ale máme možnosť aj pre nových podnikateľov. Pomôcť im vo svojom rozjazde a postaviť sa za nich pri ich začiatkoch. Nie nehovoríme o nejakom úvere alebo online koučingu cez video webináre. Hovoríme o reálnej spolupráci mladého podnikateľa, ktorého cieľom je dosahovanie ziskov a spoločností, ktoré sú ochotné mu pri dosahovaní jeho sna pomôcť. Franšízing je u nás ešte v plienkach, napriek tomu, že je na Slovensku aktívny už niekoľko rokov. Jedná sa o licencovanú spoluprácu medzi značkou, ktorá poskytne svoje know – how a všetky interné a odborné školenia, ktoré podnikateľ potrebuje. On poskytne kapitál na vytvorenie svojho obchodu. Týmto štýlom u nás fungujú viaceré veľké či menšie spoločnosti.

investujte do franšízy

Na Slovensku je aktuálne aktívnych viac ako 450 rôznych typov franšízovej spolupráce. Od gigantu ako je Mc Donald, kde na rozjazd budete potrebovať viac ako milión eur až po menšie franšízy, ako je napríklad cestovná kancelária alebo pobočka operátora. Okrem týchto nájdete množstvo spoluprác v oblasti gastro prevádzok. Menšie aj väčšie, záleží od toho na čo si trúfate. Či to bude pojazdný stánok, pultový predaj alebo rovno celá pobočka. Ak máte bližšie ku kozmetike a radi by ste sa vybrali týmto smerom. Nech sa páči, v ponuke je rovnako viacero typov prevádzok, ktoré sa venujú estetike a starostlivosti o ľudské telo. Dokonca najväčší boom zažívali centrá zdravej výživy a zdravého pohybu.