Miluj svoju profesiu

Dokážete to! Na tomto svete žije kôpka 4 druhy žien tie ktoré niečo uskutočňujú ďalej tie ktoré sa dívajú za nimi nasleduje tí ktorý sa čudujú čo sa stalo a tí čo nevedia že čo sa stalo. Už keď som bola mala vedela som že chcem patriť v tomto svete na zoznam špičiek tzv. prvej skupiny. A od tej doby viem že ľudia ktorý sú úspešní sa vyznačujú svojou osobnosťou. Tiež ciel a schopnosti. Mali by ste mať v sebe hlavne tzv. nadšenie pre určitú vec k tomu disciplínu aj odhodlanie pracovať pomátať tým druhým a učiť sa. Patrí k tomu. Nič mi nepadlo do rúk len tak. Keď som bola mala otec nás nechal naši sa rozviedli. Tak sme začali uvažovať ako zvládnuť dve samé ženy. Mamina bola špeciálny pedagóg ale tú dobu to nebolo tak platené ako dnes že špeciálny pedagóg má v hrubom cez 1000 eur. Jasné aj vtedy aj teraz je zložitá doba. Ale vtedy ste mali aspoň ako takú istotu než teraz.

dáma má byť vždy typ top

Maminka vedela vždy že kozmetika a to všetko okolo je môj život jej slová sa mi utkveli do pamäti po celý život. Povedala mi že to dokážem aby som išla skúsiť. mamina mala vo mne dôveru a ja u nej. Tú dobu nebol tak internet a možnosti ako dnes. Ale mala som výzvu spoznala som spoločnosť MARY KAY je to na profesionálnej úrovni kozmetika. Je roztrúsená po celom svete má miliónové obraty. Vtedy keď ja som začala robiť ľudia ju tak u nás na SK nepoznali. Má síce na prvý pohľad vyššie ceny ale zato sa to vyrovná kvalitou. lebo táto značka neobsahuje nič umelého myslím chémiu. Nie skúšaná na zvieratách. Ja som jej tak povediac roky verná najviac. Ale ako som rástla začala som objavovať aj iná kozmetika jasná vec že človek skúša všetko možné. My ženy či dievčatá sme už také že plno peňazí dáme do kozmetiky.

buď reklama

Ka mám doma normálne zásoby ako v obchode len človek to musí mať buď kozmetických taškách alebo v krabici. Lebo by som s tým zapratala byt. Ja som taký typ ako pani MARY KAY beriem od dne príklad síce nie som miliardárka ako ona bola ale doprajem si kozmetiku nakoľko ju zbožňujem . Ani si neviem ani nechcem predstaviť keby k niečomu prišlo mám na mysli k vojne. Neviem čo by som robila bez kozmetiky. Treba mať aj súťažného ducha. Jedine čo je v dnešnej dobe zložité čo sa týka konkurencie lebo to robí obrovské množstvo ľudí. Majte vždy veselú tvár buďte usmiata od ucha k uchu. Vždy sa oblečte elegantne a pútavo. Majte vhodne zvolený účes a samozrejme MAKE UP a doplnky. Nikdy by ste nemala byť farebná ako šašo ale vedieť sa zladiť. Idem sa krášliť urobiť si nedeľnú pohodu nechtíky nanesiem si MAGENTA farba laku. Užime si milé dámy krásne leto plné slnečných lúčov. Majme obľúbené kúsky.