Plastové prepravky do domu

PKgroup.sk je dlhoročný predajca plastových obalov a prepraviek, ktorý má vo svojej ponuke rôzne plastové prepravky a boxy, podvozky pod prepravky, nádoby, sudy či barely. Na internetovej stránke môžete nájsť tiež termo boxy, plastové palety a boxy, ale tiež pojazdné kolieska. V prípade euro prepraviek si môžete vybrať z viacerých druhov. Plastové prepravky sú vhodné aj na manipuláciu s potravinami. Vybrať si môžete prepravky na mäso, prepravky na ovocia zeleninu či prepravky na pečivo a cukrárske výrobky. Klasické euro prepravky môžete nájsť v rôznych prevedeniach. Obľúbené sú plastové euro prepravky plné, ktoré môžu byť rôznych rozmerov.

plastový sud

Nízke euro prepravky, euro prepravky s otvoreným úchytom, vysoké euro prepravky či plastové veko na euro prepravky. V ponuke sú tiež prepravky skladacie. Prepravku môžete jednoducho poskladať a v prípade, že ju aktuálne nebudete potrebovať ju poskladanú odložíte, čím ušetríte miesto. Plastové prepravky využije každý. Pomôžu vám pri sťahovaní, pri uskladňovaní či pri zbere ovocia a zeleniny. Veľkou výhodou do záhrady sú plastové sudy. Plastový sud môžete využiť na zachytávanie dažďovej vody. Podľa spôsobu použitia si môžete vybrať plastový sud rôznych rozmerov.

plastová prepravka

V ponuke je aj plastové veko na plastový sud, ktorý využijete najmä pri používaní plastového sudu ako kvasnej nádoby na kvasenie. Výhody plastových nádob sú najmä v ich hmotnosti. Sú mimoriadne ľahké a prázdne plastové nádoby jednoducho odnesiete aj v rukách. Okrem plastových sudov a prepraviek si môžete zaobstarať takisto plastové popolnice, ktorá je cenovo výhodná a oveľa praktickejšia ako popolnica plechová. Spoločnosť PKgroup.sk má najširší výber plastových nádob v skutočne vysokej kvalite. Zabezpečte si plastové euro prepravky či plastové sudy do svojej domácnosti ešte dnes.

Podobné príspevky