Jesenné upratovanie

Jeseň k nám elegantne prikráčala, rovnako ako po každý rok, a rozprestrela svoje farebné a hebké krídla, ktoré urobia všetko preto, aby zase pani Zima bola pokojná a pohodlná. Na jeseň sa nielen zbiera posledná úroda, no teplé dni už pomaličky odchádzajú a príroda vyčaruje nádherné palety krásnych farieb, ktoré sú jedinečnou dominantou celého okolia. Kam sa pozriete dýcha na vás nová kreatívna energia. No a to si vyžaduje aj hĺbkovú čistotu, a tak sa začne jesenné upratovanie. Pokiaľ upratujete do hĺbky a vytriedite šatníky, šuplíky i skrine, bude sa vám lepšie a ľahšie dýchať, no a možno naberiete množstvo čerstvej energie. Jesenné upratovanie prináša úľavu a väčšie pohodlie do nového ročného obdobia.

vůně do praní

Voňavé jesenné pranie

Súčasťou je i triedenie a zmena šatníka. Odkladáme letné veci a vyberáme prechodné oblečenie. Predtým však dôkladne všetko vyperieme. Jesenné voňavé pranie môžete zintenzívniť originálnymi prírodnými arómami, ktoré budú krásne, akoby ste mali parfum. Parfumové prírodné oleje vytvoria jedinečnú vôňu na každej bielizni a tá vám ozaj pretrvá dlhý čas. Zakaždým, keď otvoríte šatník, poteší vás nádherná vôňa, ktorú dokážu olejové parfémy do prania vytvoriť a udržať. Jednoducho nádhera!

dárková sada

Útulný domov je istotou

Domov, ten predstavuje pre každého pohodlie a istotu, ku ktorej sa vždy rád alebo rada vráti. Nech už človek precestuje aj celý svet, domov vždy ostáva domovom. No každý domov si vyžaduje aj pravidelnú údržbu a čistenie, aby sa v ňom nehromadila špina a „stará“ energia. Potom sa cítime v danom priestore dobre a môžeme v ňom zdravo žiť aj so svojimi blízkymi. Útulnosť, tá je daná peknými vecami, ktorými sa obklopíme, a dokonalou čistotou, ktorú udržujeme. No a, samozrejme, dobrou a pozitívnou náladou i vzťahmi. Urobte si preto svoj domov krásnym a útulným miestom.

Podobné príspevky