Elegantné sklenené zábradlie na vaše schody

Vaše schody nie sú iba praktickým prvkom vášho domova. S našimi sklenenými zabradliami na schody a ich cena lmmont.sk sa stávajú aj ohromujúcim dizajnovým doplnkom. Bezpečnosť a štýl, to je to, čo presne ponúkame. Samonosné celosklenené zábradlie nezmenší váš priestor, práve naopak, opticky ho zväčší a dodá mu moderný a bezpečný vzhľad. Môžete si vybrať medzi rôznymi spôsobmi kotvenia, ako napríklad bodové úchyty so štandardnou povrchovou úpravou nerez, alebo hliníkové profily, ktoré umožňujú neobmedzené možnosti kotvenia. Úplne zapustený profil do podlahy vytvorí dokonalý a čistý vzhľad, kde sklo pôsobí, ako krby vychádzalo priamo zo zeme. Naše samonosné sklenené zábradlie je vyrobené z hliníkového materiálu s povrchovou úpravou elox alebo inox v prevedení brúsená nerez. Môžeme ho doplniť o madlá, či už nerezové alebo drevené. Dodávame aj potrebné certifikáty o kvalite.

sklenene zabradlie

Sklenené zábradlie je vhodné nielen pre schody, ale aj pre balkóny, terasy a iné priestory. Je to moderné riešenie, ktorým môžete výrazne zlepšiť vzhľad a zabezpečenie vášho objektu. Výber je široký a možnosti prispôsobenia sú našou silnou stránkou. Môžete si vybrať z rôznych dizajnov, farieb a spôsobov kotvenia, aby ste dosiahli presne ten výsledok, ktorý si predstavujete.

sklenene zabradlie

Naše sklenené zábradlie nie je iba vizuálnou lahôdkou, ale aj praktickým riešením. Špeciálne tvrdené sklo a pevné uchytenie zabezpečujú, že vaše zábradlie bude odolávať aj najnáročnejším podmienkam. Vaše schody si zaslúžia osobitný dotyk. Ponúkame vám možnosť prispôsobiť sklenené zábradlie podľa vašich preferencií. Vyberte si design, farbu a spôsob kotvenia, ktorý najlepšie vyhovuje vášmu interiéru. Chcete si pozrieť, ako by naše sklenené zábradlie vyzeralo vo vašom dome? Kontaktujte nás a my vám radi poskytneme individuálnu cenovú ponuku a pomôžeme vám vybrať to najlepšie pre vaše schody. Buďte pripravení na nový level bezpečnosti a štýlu so skleneným zábradlím od nás!

Podobné príspevky