Skrutky

Stolárska práca je náročné remeslo, ktoré pomaly znovu ožíva. Stolárstvo išlo pri nástupe veľkých nábytkových firiem trochu do úzadia. Ľudia začali kupovať nábytok z veľkých firiem s nábytkom, pretože tieto firmy prevalcovali malých remeselníkov najmä cenou. Avšak dnes sa pomaly znovu začíname vracať ku starému dobrému remeslu. Nábytok z veľkých obchodných domov je síce lákavý cenou, ale častokrát je sa stretávame s veľmi nízkou kvalitou nábytku, alebo jeho prevedenia.

šroub

Taktiež ho nie je možné objednať na mieru, aby presne vyhovoval rozmerom vašej miestnosti a musíte potom všetko prispôsobovať kúpenému nábytku a výsledný efekt nakoniec nemusí vyzerať najlepšie. Preto sa mnoho ľudí vracia znovu k dobrému remeslu a objednáva si nábytok u stolára, alebo z malých firiem, ktoré môžu vyrobiť nábytok na mieru a s oveľa väčšou kvalitou. Ak je aj váš každodenný chlebík stolárska práca, potom určite budete vedieť oceniť kvalitné skrutky do dreva typu torx quadrofixing.sk, ktoré sa využívajú najmä v interiéri pri montáži doskových materiálov (napr. OSB dosiek a pod.), pretože nezanechávajú čierne fľaky na dreve (kontaktná korózia) a práca s nimi je veľmi presná a jednoduchá. Preto ak hľadáte pre svoju prácu naozaj kvalitné skrutky, odporúčame univerzálne skrutky do dreva torx.

skrutky

Takéto skrutky, ale aj veľa iných výrobkov potrebných pri práci s drevom nájdete pod jednou strechou v Quadrofixing. Quadrofixing žije drevom, preto v našom obchode nájdete všetko potrebné na výrobu a prácu s drevom. Kliknite si na naš internetový obchod a vyberte si z našej širokej ponuky. Všetok tovar môžete ľahko objednať priamo z našej stránky niekoľkými klikmi. Všetok náš sortiment nájdete v jednotlivých prehľadných kategóriách v lište na našej stránke. Objednaný tovar vám zašleme na adresu, alebo si preň môžete prísť osobne, dokonca aj v sobotu.

Podobné príspevky