Pánske džínsy

Vedeli by ste si milí páni predstaviť život bez džínsov? Odpovedáte nie? Džínsy majú znamenitú históriu. Tie prvé boli použité ako pracovné nohavice v Spojených štátoch amerických. Oslovili svojim bezpodmienečným štýlom mladú generáciu, ktorá začala tieto kusy odevu s obľubou nosiť. Nosia sa dodnes o niekoľko desiatok rokov neskôr s rovnakou obľubou a nadšením pre tento kus odevu aj keď v určitých obmenách, ktoré sa týkajú kvality džínsoviny a strihu. Ak s vami džínsy rezonujú, nemali by chýbať ani vo vašom šatníku v určitom vyhovujúcom počte kusov.

džínsovina a jej odtiene modrej

Džínsy pánske nájdete aj v našom eshope, prostredníctvom ktorého si ich môžete objednať v požadovanej konfekčnej veľkosti. Sú vyrobené z príjemnej džínsoviny, ktorá vám padne ako uliata. Výhodou džínsov je ich nekonečná kombinovateľnosť so zvyškom oblečenia. Spolu s tričkom, či už jednofarebným, viacfarebným, so vzorom alebo bez vzoru, viete vyčarovať zaujímavý look, ktorý vás vystihuje a vypovedá o vás. Ďalšou možnosťou sú košele, ktoré v kombinácii s džínsami vytvárajú športovo-elegantný štýl. Takto nahodení môžete absolvovať aj významnejšie stretnutia a podujatia. Džínsy využijete do práce, do mesta, ale aj na príležitosti významnejšieho alebo slávnostnejšieho charakteru.

štýlové roztrhané džínsy

V akej farbe ich nájdete? V klasickej modrej a v jej odtieňoch, roztrhané, neroztrhané, vyšúchané, nevyšuchané. Ďalšou obľúbenou farbou pánskych džínsov je klasická čierna a sivá farba. Na trhu sa objavujú aj farebnejšie a výraznejšie odtiene pánskych džínsov, ktoré stúpajú na popularite. Nájdete ich v dlhom prevedení ako aj v iných dĺžkach, či už pod kolená alebo nad kolená, ktoré sa hodia na letné obdobie. V kombinácii s tričkom podľa vášho výberu budete pôsobiť mimoriadne šarmantne a očarujúco.

Džínsy si zamilovali nielen mladšie ročníky, ale aj staršia generácia, ktorá na nich nedá dopustiť a tento trend bude pokračovať aj ďalšie obdobie.

Podobné príspevky