Aký pocit si odnesiete z nuru masáže

Niektorí mystici tvrdia, že kedysi dávno existoval len jeden Boh, Stvoriteľ, či ako tento fenomén nazvať, a že my všetci sme boli jeho súčasťou. Stvoriteľ poznal všetko, čo možno vedieť, a chcel to iba zakúšať vo forme vlastných skúseností, ale zároveň chcel svoju radosť s niekým zdieľať. A keďže išlo o absolútnu bytosť, ktorá zahŕňala všetko, nemohol existovať nikto ďalší. Keď je jeden absolútny, nemôže byť druhý absolútny, pretože absolútne je len jedno. A tak sa rozhodol, že naraz stvorí nekonečný počet príjemcov, ktorí budú nadaní všetkým, čo vie a pozná on – Stvoriteľ teda zo seba samého stvoril nekonečný počet bytostí na svoj obraz, ako hovorí múdre príslovie.

nuru masáže

Ľudia s otvoreným vedomím si toto uvedomujú a tiež žijú tak, ako žije Stvoriteľ – v láske a harmónii zdieľajú svoje šťastie s ostatnými. A zároveň túži po tom pri milovaní splynúť s milovanou bytosťou a stať sa aspoň na okamih jedným – jednou dušou – jedným telom. Táto podvedomá túžba ženie každého z nás (vedome či nevedome) k slastnému zážitku rozkoše z blízkosti druhej osoby, aby sme si zas aspoň na okamih pripomenuli ten pôvodný stav jednoty, zjednotenie všetkých bytostí v jeden celok, preto toľko milujeme sex a preto tiež toľko túžime po blízkosti toho druhého, po jeho pohladení, empatiu, a tiež samozrejme po nežných dotykoch vo forme masáží.

krásna masáž

Nuru masáž sa tomuto slastnému aktu približuje najviac, pretože sa masérka k svojmu klientovi priblíži čo najbližšie a čo najväčšou plochou svojho tela. Preto sú tiež nuru masáže veľmi vyhľadávané, pretože umožňujú zas a znovu prežívať ten krásny pocit súzvuku duší i tiel, kedy sa na chvíľu stávajú obaja jedným celkom. A čím viac ľudí si toto uvedomí, tým príjemnejší život tu budeme prežívať, a nuru masáže v tomto procese zohrávajú dôležitú úlohu, aj keď sa každý muž teší najmä na slastný výstrek semena, ktorý rozkoš sprevádza. Bez blízkosti krásnej a nežnej dievčiny by to ale nikdy nebolo ono a masturbácia so svojim vlastným ja sa teda nemôže vyrovnať kontaktu s niekým druhým, s niekým iným.

Podobné príspevky