Vyberte originálny reklamný predmet

Ste firma, ktorej je na prvom mieste originálnosť, vďaka ktorej si vás vaši klienti vyberajú? Máme niečo pre vás! Každá firma, potrebuje pre svojich dobrých klientov nejakú malú pozornosť alebo darček. Či už pri nákupe, alebo v období Vianoc ako poďakovanie za celoročnú spoluprácu. Buďte originálny aj s výberom darčekov pre svojich klientov, spolupracovníkov, alebo odberateľov. Firma Promo darčeky má pre vás veľký výber skvelých originálnych reklamných predmetov, ktoré potešia každého obdarovaného a častokrát sú aj veľmi praktické. Na všetkých reklamných predmetoch, v našej ponuke môže byť vytlačené vaše logo, či názov vašej firmy, alebo tam môžeme vytlačiť motto, či vtipnú vetu, ktorá vašu firmu vystihuje. Ak máte špeciálny typ zákazníkov, a nie ste si istý, čo by mohlo by pre nich originálnym darčekom, zverte to nám. V spolupráci s vami určite na niečo originálne a kreatívne prídeme.

hrnček na kávu

Tu je niekoľko rád od nás ako postupovať pri výbere originálneho darčeka:

  1. Zamyslite sa nad tým, aký zákazníci k vám chodia najčastejšie (ženy, muži, deti…)
  2. Niekedy originálny darček môže mať niečo spoločné s vašou ponukou – napr. ponúkate dobrodružné zájazdy – určite každého vášho zákazníka poteší nejaký batoh, alebo pršiplášť, máte počítačovú firmu – vaši zákazníci ocenia usb kľúč, alebo niečo čo sa im v práci s počítačmi hodí…
  3. Definujte si finančný rozpočet, ktorý ste ochotný oddeliť za originálne firemné darčeky.
  4. Upresnite si, pri akej príležitosti to budete dávať – poďakovanie, ako pozornosť pri nákupe, Vianoce a pod.
  5. Čo by malo na danom predmete byť natlačené – názov firmy, logo, alebo máte na mysli nejakú celú veľkú koncepciu, obrázok, ktorý by tvoril dominantu tlače?

pohár

Tieto body vám aspoň trochu pomôžu pre orientáciu vo výbere správnych reklamných predmetov. Za ostatné sa radi postaráme my.

Podobné príspevky