Akcia na fotky

Vrátil si sa z dovolenky plný zážitkov a nových foto úlovkov, ktoré by si rád zvečnil na papier? Využi skvelú akciu na prémium papier, kde je cena vyvolania fotiek teraz o 30% menšia. O pár centov viac získaš prémiovú kvalitu, čo znamená: Hrubší papier, Ultrachrome HD farba, ktorá ti zabezpečí živšiu fotografiu, a samozrejme prémiovú kvalitu farebnej stálosti. To sa naozaj oplatí! Náš cenník za jednotlivé rozmery si môžeš pozrieť na našej internetovej stránke www.fotkyzababku.sk. Tu nájdeš cenník pre oba druhy fotiek v závislosti od rozmerov. Nezabudni, že si z tvojej najlepšej fotky teraz môžeš urobiť aj fotoobraz?

fotky

Ako?

Veľmi jednoducho, zadáš rovnaké údaje do objednávky, ako na vyvolanie fotiek, iba si klikneš na fotoobraz hore na lište a zadáš novú objednávku. Vložíš svoju najlepšiu fotografiu, ktorú chceš mať na plátne a jednoducho postupuješ poddľa návodu. Taktiež si zvolíš rozmer, a o pár dní po zadaní objednávky môžeš mať všetko hotové. U nás to máš expresne a za babku, čo je tá najlepšia kombinácia! Tak neváhaj a vytvor si svoj originálny album z dovolenky, alebo fotoobraz, na ktorý budeš pozerať každý deň, aj keď sa budeš musieť pripravovať do práce či do školy.

fotky

A pozor!!!

O nedlho spúšťame do prevádzky aj náš nový e-shop, kde si budeš môcť zakúpiť originálne rámiky, alebo albumy spolu s fotkami pri jednej objednávke. A mnoho ďalších vecí, bude na teba čakať v našom novom e-shope. Nájdeš tam plno skvelých darčekov pre tvojich kamarátov, či rodinu, ale aj plno pekných vecí pre teba. Vecičky, ktoré sa ti budú určite hodiť do tvojej izby. Preto sleduj našu internetovú stránku a nenechaj si ujsť spustenie nášho e-shopu s uvádzacími cenami. Uvádzacie ceny budú len určitú dobu, preto ich nezmeškaj! Tešíme sa na tvoju návštevu na našej internetovej stránke www.fotkyzababku.sk ako aj na tvoje objednávky.

Podobné príspevky