Upratovanie v Poprade

Hľadám pani na upratovanie Poprad https://upratovanie-grant.sk/ je výbornou možnosťou práve pre vás. Pre vás, ktorí hľadáte niekoho, kto by vám pomohol udržať vašu domácnosť v dobrom stave, upratanú a čistú.

Služby, ktoré poskytujeme sú kvalitné a výsledok po pracovníkoch našej spoločnosti je viditeľný. Vaša domácnosť zostane jagavá a voňavá. Záleží od vás, aké upratovacie služby si vyberiete z nášho spektra služieb. Či už ide o utieranie prachu, vysávanie a umývanie podlahy, vrátane čistenia kúpeľne a toalety, alebo uprednostníte iné doplnkové upratovacie práce, môžete si byť istí, že s nami budete spokojní.

vysávanie v našich službách

Naši pracovníci si potrebné pomôcky prinesú na požadované miesto výkonu práce, takže vy v tomto ohľade nepotrebujete nič zabezpečovať. Z vašej strany je potrebné stanoviť konkrétny dátum a čas, kedy vám vyhovuje uskutočniť upratovanie v daných priestoroch. Radi sa s vami dohodneme a vyhovieme vám.

Vykonávame aj umývanie okien, ako aj tepovanie kobercov či sedačiek, na čo máme prispôsobené špeciálne príslušenstvo a techniky. Takže žiadne fľaky od jedla či nápojov, žiadne chlpy od domácich maznáčikov. S nami sa tieto záležitosti stávajú minulosťou. Vraciame sedačkám a kobercom jas a žiarivé farby.

tip top čistá kúpeľňa

Vieme sa s vami dohodnúť na jednorazovom ako aj pravidelnom upratovaní. Okrem domov a bytov sa zameriavame aj na upratovanie spoločných bytových priestorov a rôznych komerčných budov. Pomôžeme vám aj s upratovaním pri sťahovaní alebo pri stavbe.

Naši profesionálni pracovníci pracujú aj vo večerných a v nočných hodinách. Takže, ak bývate v Poprade a radi by ste sa z istých dôvodov vyhli upratovaniu a zamerali sa na činnosti, ktoré pokladáte za smerodajné pre vaše fungovanie, učiňte tak. Ak popri tom, nechcete zanedbať vašu domácnosť, neváhajte nás kontaktovať. Sme tu pre vás a vaša spokojnosť je pre nás na prvom mieste.

Podobné príspevky