Posvietime si na vás LED reflektorom

Vesvatená skriňa na mieru – osvetlenie vstavaných skríň je jednou z vecí, na ktoré sa hodia LED diódové svietidlá. Ak je skriňa umiestnená v priestoroch, kde sa nachádza málo denného svetla, napríklad v predsieni alebo vo vstupnej hale, môžu sa tu hodiť bodové LED reflektory. Je možné ich spínať pohybovými čidlami či senzormi otvárania posuvných dverí.

Akvárium – akvarijné rastliny vyžadujú dostatočne silné zdroje osvetlenia, inak prestanú rásť a zahynú. Akvaristi zaisťujú osvetlenie veľkých akvárií aj LED reflektory, buď vo vnútri osvetľovacieho telesa umiestneného priamo na akváriu, alebo nad akváriom, napríklad zaveseného na lankách. Možností je v tomto smere celý rad.

osvetlenie v byte

Pôdna vstavba – podkrovné vstavby sú ideálnym prostredím, kde sa uplatnia bodové žiarovky na strope, na šikmých stenách, vo výklenkoch, vo vstavaných skriniach, nad alebo pod schodiskom a na ďalších miestach, kde sú na to vhodné podmienky.

Kuchyňa – ako doviesť dostatok svetla do kuchyne je niekedy problém, v hre je totiž kuchynská linka, ktorá zaberá veľa miesta as osvetľovacími telesami to tu nie je jednoduché. Môžete to vyriešiť tak, že nainštalujete do kuchyne svietidlá na hornú dosku horného radu skriniek kuchynskej linky, aby svietila do stropu, odkiaľ sa svetlo lepšie odráža do priestoru. A čo sa týka pracovnej dosky, tam to bude jednoduché s výpomocou bodových žiaroviek, osvetľujúcich priamo pracovnú dosku od dolnej časti horných zavesených skriniek.

bytový interiér

Detská izba – detské hranie niekedy môže skončiť rozbitým lustrom. Oveľa horšie by bolo, keby tu došlo aj k úrazu, tie bývajú väčšinou smrteľné. Zabrániť týmto situáciám je pritom ľahké, ak inštalujeme bodové reflektory do detskej izby do miest, kde sa deti často pohybujú, a kde vykonávajú telesné cvičenia a podobné aktivity.

Osvetlenie domovej fasády – existujú situácie, kedy sa hodí na zvýšenie atraktivity vášho domu, pergoly, bazénu či altánku osvetľovacia technika. Napríklad na nasvietenie fasády LED reflektorom 20 W. Reflektor môže byť nainštalovaný napevno, alebo prenosný, záleží na type a vašich konkrétnych požiadavkách.

Podobné príspevky