Žiadna iskra

Plno párov sú spolu už dlhé roky. A zo vzťahu sa skôr začína stávať rutina. Iskra a vášeň tá úplne vymizla a namiesto toho nastúpil každodenný stres, zhon a to či už pracovný, alebo iný. Každý má na túto tému iný názor, ale ja som toho názoru, že vzťah bez sexu nikdy nemôže fungovať – ​​teda za predpokladu, pokiaľ nie sú obaja z páru asexuáli a sex nevyhľadávajú. Inak pre mňa treba úplne nepredstaviteľné, že by som vo vzťahu nemala sex trenčín a vôbec ho nevyhľadávala. Samozrejme, že sú vo vzťahu oveľa dôležitejšie hodnoty, ako napríklad láska, vzájomná komunikácia a náklonnosť, ale rovnako. Aj sex tam musí byť. Vari si dokážete predstaviť, že sa svojho partnera nebudete dotýkať, bozkávať a mať s ním aj to najkrajšie, čo môže byť?

sex

Plno žien ale prežíva skôr katastrofu, pretože aj keď majú s priateľom či partnerom sex, tak muž pri ňom myslí iba na seba a aby práve jemu bolo dobre. A to už je tá základná chyba, ktorú žena robí – s takým chlapom to naozaj nemá zmysel. Veď žena má aj svoje potreby. Tiež po niečom túži. A uspokojiť muža je síce pekné, ale tiež by žena mala myslieť aj sama na seba. Možno jej chýba taká tá nežná predohra, dotyky, bozkávanie od partnera.. tak ak to tak je, tak nech sa s ním žena skúsi porozprávať.

sex

A pokiaľ túto tému ignoruje a akoby robí, že nepočuje, alebo ju vyložene zametá pod koberec, nemá to s týmto chlapom cenu. Časom si aj tak žena všimne, že muž myslí len na svoje vlastné blaho a na nej úplne kašle. Možno, že aj v tomto vzťahu zotrváva preto, že sa boja samoty. Ale čo to je za blbosť? Vždy sa nájde niekto, kto je hodný, milý a dobrosrdečný. V dnešnej dobe to je síce oveľa ťažšie, ale nič nie je nemožné. A práve preto by ženy nemali zotrvávať v nefunkčnom vzťahu a radšej si nájsť niekoho, pre koho budú znamenať všetko. Skúste to aj vy, ak nie ste vo vzťahu spokojné.

Podobné príspevky