Problém s parkovaním

Radi sa vozíte vo svojom osobnom automobile, no veľakrát nastáva problém s parkovaním? Chodíte dennodenne do svojho zamestnania, ale v poobedňajších hodinách už nemáte voľné parkovacie miesto? Tento problém rieši množstvo šoférov. Ako by ste problém vyriešili? Existuje na to vhodné a prijateľné riešenie, ktoré by pomohlo nielen vám, ale i ostatným šoférom? Je to neskutočné, ak sa snažíte zaparkovať na sídlisku. Málo parkovacích miest a veľa osobných automobilov zaručuje práve tento problém. Parkovacích miest je zakaždým veľmi málo, no áut neustále pribúda. V domácnostiach už mnohí vlastnia aj dve alebo aj tri osobné automobily, ktoré musia niekde parkovať. Samozrejme tieto automobily parkujú práve na parkovisku na sídlisku.

auto

Vaše osobné auto musíte nielenže pravidelne tankovať, servisovať, opravovať, alebo dolievať potrebné kvapaliny, aby vám fungovalo správne. Auto musíte mať vo veľmi dobrom technickom stave a musíte na ňom jazdiť pravidelne, aby ste mali potrebné zručnosti so šoférovaním. Auto vám zhltne veľmi veľa peňazí, no čo spravíte, ak ho k životu potrebujete? Nemáte na výber. Ak nemáte na nové auto, určite budete naustále potrebovať opravovať to vaše staršie osobné vozidlo. Aj to staršie osobné vozidlo však potrebujete niekde parkovať.

parkovanie

Na parkoviskách sa objavuje množstvo áut, ktoré sú len tak zaparkované a nikto na nich nejazdí. Veľa takýchto áut sú zhrdzavených, či je na nich popadané lístie. Mnohé už nemajú nasadenú ani ŠPZ-ku, ktorá by tieto vozidlá identifikovala. Takéto nepojazdné vozidlá treba nahlasovať, aby sa odtiahli. Potom sa uvoľnia parkovacie miesta, ktorých je na sídliskách nedostatok. Odťah nepojazdných vozidiel zo sídliskových parkovísk zabezpečuje mestská polícia alebob aj odťahové služby. Sú na to pripravené, no aj tak na sídliskách neustále nachádzame množstvo osobných automobilov, ktoré na prvý pohľad vidíme, že sú dlhodobo nepojazdné.

Podobné príspevky