Zabudnite na robustné reflektory, LED technológia prináša nové a modernejšie varianty

Náročnú prácu vedcov a vynálezcov korunujú víťazstvá častokrát aj v drobných pokrokoch, ktoré pomôžu ľuďom, ale aj životnému prostrediu. Z drobností sa predsa skladajú všetky veľké veci, tak to platí aj o oblastiach, ktorých sa technologický progres týka. Môže to byť napríklad aj osvetlenie, ktoré máme k dispozícii neustále.

Biela je elegantná v každom štýle

Osvetlenie miestností je samostatná kapitola, ktorou sa zaoberá samostatné odvetvie a projektanti navrhujú jej vhodné druhy či intenzitu, vyhovujúcu danému účelu. S ohľadom na životné prostredie a zároveň šetrenie energie prebieha aj proces vyrábania nových, úsporných svietidiel s dlhou výdržou a vysokým výkonom. LED technológia je už „zabehnutá“ novinka, ktorá pomáha šetriť naše peňaženky aj okolitú prírodu.

Reflektory sa vyrábali ako priemyselné svietidlá, ktoré boli aj svojou konštrukciou robustné, mali vysoký výkon a osvetľovali sa nimi veľké priestory, garáže, parkoviská či športoviská a podobne. Aj dnes ich môžeme využívať led reflektor na rovnaké účely, ich dizajn je však o čosi krajší, modernejší, majú slim konštrukciu, dajú sa prenášať z miesta na miesto, takže rovnako dobre posvietia v ateliéroch či dielňach ako aj v garáži a podobne, ale podstatne šetria naše peňaženky a sú aj priateľské k životnému prostrediu.

Visiace svietidlá sú zaujímavá alternatíva

Výrobcovia stavili na tenký kovový rám v okrúhlom alebo štvorcovom tvare, v bielej a elegantnej čiernej farbe, peknú tenkú konštrukciu, ktorá umožňuje postaviť alebo inštalovať reflektor aj na menej dostupné miesta. LED technológia umožňuje vyrábať reflektory v neutrálnom odtieni bielej farby, ale aj v teplej či studenej bielej. Obsahujú aj kvalitné COB čipy značky GENESIS, ktoré sú zárukou kvality týchto LED reflektorov. Ak potrebujete kvalitné svietidlo s dobrým výkonom na osvetlenie záhrady, parkoviska, ihriska alebo príjazdovej cesty, LED reflektor je najlepšia voľba súčasnosti. Eshopy ponúkajú bohatý sortiment, z ktorého je možné vybrať si ten najvhodnejší.

Podobné príspevky