Tiež sa tešíte na nuru masáž

Kto už vie, čo je to nuru masáž, teší sa na ňu. Teda aspoň sa domnievame, že sa teší, pretože by bola celkom škoda nevyužiť túto možnosť na priblíženie sa k niekomu, kto sa vám páči, a kto vám robí dobre. Máte doma mačku, alebo má ju niekto z vašich blízkych, a mačka si vás obľúbila natoľko, že sa k vám rada pritúli, sadne si na klin, a začne od radosti prísť? Mačky sú tvory, ktoré môžete pozorovať, ako sa správajú vo chvíľach, keď sú spokojné a šťastné, a to najmä v čase, keď majú niekoho z vás nablízku. Mačka považuje človeka, ktorý sa o ňu s láskou stará, za veľkú mačku, a berie ju ako súčasť mačacieho spoločenstva. A vzájomná dôvera medzi mačkou a vami sa potom vystupňuje najmä na kolenách, kedy sa mačka u vás stulí, a vrní.

nuru masáž

Pritúliť sa k niekomu pokiaľ možno celou plochou svojho tela je to, čo nám, dospelým ľuďom chýba. Priznajte si, kedy ste sa naposledy s niekým objímali, že to je už dávno? Alebo nie? Ak nie, potom máte šťastie, pretože ľudia sa medzi sebou tak často neobjímajú, skôr si len zdvorilo podajú ruku, a to je všetko.

mačiatko na záhrade

Objímanie je vlastne niečo podobné, ako nuru masáž. Tá sa vám tiež postará o to, aby ste boli s masérkou tvárou v tvár, aby ste boli na seba prilepení celým telom, a už len toto je veľmi hrejivé a láskavé. Nuru masáže sa radí k masážam erotickým, takže sa vám tým ešte zvýši sexuálne napätie v tele a môžete dosiahnuť aj slastný výstrek semena, a to je natoľko prirodzené, asi ako chlieb s nátierkou na vaše raňajky. Sexualita a striekanie mužskej spermy je síce v spoločnosti viac-menej tabu, a len málokto sa o tom na verejnosti otvorene rozpráva, pritom je to úplne prirodzená súčasť života, bez ktorej by sme tiež vyhynuli.

Alebo sa snáď chcete rozmnožovať v skúmavkách a zakázať si ten slastný pocit rozkoše pri striekaní spermií do vlhkej vagíny? Chcete prežiť to, čo aktéri poľskej filmovej snímky s názvom „Sexmisia“ z osemdesiatych rokov minulého storočia? To naozaj chcete?

Podobné príspevky