Prepravky

Slovné spojenie plastové prepravky určite nemusíme nikomu dodatočne objasňovať. Väčšina z nás si pod týmto slovným spojením predstaví plastové bedničky plné ovocia a zeleniny. Presne tak! Naše plastové prepravky sú určené aj na transport a uskladnenie ovocia a zeleniny, no môžu mať tiež plno iných využití. Vďaka svojej nízkej hmotnosti, ľahkej manipulácii a ľahkému čisteniu a skladovaniu sú vhodné nie len pre ovocie a zeleninu, ale aj pre iné účely v domácnosti, vo výrobe, alebo na firemné potreby.

Prepravky

Plastové prepravky z firmy Schoeller Allibert ponúkame okrem širokého výberu farebnosti aj v širokom výbere vrámci veľkosti a rozmerov samotných plastových prepraviek. U nás si môžete vybrať prepravku, ktorá sa vám najviac hodí do vášho priestoru, alebo na účely, na ktoré plastovú prepravku potrebujete. Ak náhodou potrebujete plastovú prepravku špeciálnych rozmerov a z našej ponuky žiadna takýto rozmer nená, môžeme vám plastové prepravky vyrobiť na mieru. Stačí ak sa obrátite na našich obchodných zástupcov mailom alebo telefonicky a dohodnete si špeciálnu objednávku vašich plastových prepraviek.

prepravka

Výhodou našich prepraviek je ich nenáročná údržba a možnosť stohovania (ukladanie na seba) našich prepraviek, vďaka čomu vám naše prepravky šetria miesto a peniaze. Plast, ktorý je použitý na prepravky podlieha vysokým štandardom a tým zabezpečuje nie len veľkú nosnosť, ale aj dlhú životnosť prepravky. Kedže firma Schoeller Allibert myslí aj na prírodu a životné prostredie, všetky jej plastové prepravky sú vyrobené tak, aby sa dali recyklovať, keď vám z nejakého dôvodu doslúžia. Ak hladáte tie správne kvalitné plastové prepravky pre svoju firmu, alebo fabriku, práve ste ich našli. Náš široký výber plastových prepraviek a výroba prepraviek na mieru, naozaj uspokojí aj toho najnáročnejšieho zákazníka.

Podobné príspevky