Kvalitné zábradlie

Radi by ste svoj domov zariadili v modernom štýle? Či už vás čaká veľká prerábka alebo ešte len novostavba, určite nechcete použiť zastaralé materiály, technológie či zariadenie. Hľadáte po internete čo je tento rok v architektúre a dizajne na prvých miestach? Je to antikor. Možno ste si už všimli v projektoch od návrhárov, že moderné stavby sú v minimalistickom štýle a z farieb prevláda skôr neutrálna biela a šedá. A do tohto konceptu dokonale zapadá aj antikor.

nerezové zábradlie

Antikor je pevný materiál, ktorý je pevný a dá sa použiť najmä na konštrukcie zábradlia. A to ako exteriérového na balkóny a terasy, tak aj v prípade interiérového zábradlia na schodisko. Antikor nie je obľúbený len tak náhodou. Množstvo ľudí si ho zvolí najmä kvôli dizajnu. Pôsobí naozaj moderne a až luxusne. No niekedy si ľudia ani neuvedomujú výborné vlastnosti antikoru. Keď si raz zvolíte zábradlie z antikor, už o ňom roky takmer neviete. Množstvo zariadenia si vyžaduje po čase prerábku a rekonštrukciu. Iné materiály sa rýchlo opotrebujú a zničia. Dobre osadené antikorové zábradlie vám vydrží bez najmenších zmien množstvo rokov.

nerezové zábradlie

Moderná kombinácia so sklom.

Antikorová konštrukcia je sama o sebe moderná záležitosť. No pokiaľ chcete ešte niečo viac výrazné, viac moderné, viac otvorené, nebojte sa skombinovať antikor so sklom. A to aj na zábradlie na balkón či schodisko. Sklenenou výplňou získate krásne presvetlený interiér plný denného slnečného svetla. Schodisko bude vyzerať otvorene a súčasťou interiéru. A práve to je túto sezónu moderné. Pozrite si projekty dobrých dizajnérov. Antikorové schodisko nájdete v nejednom projekte, ktorý túži mať doma každá rodina. Pokiaľ máte možnosť vybrať si schodisko podľa snov, rozhodne stavte na antikor a taktiež nezabudnite na sklo. Ak vám chýba inšpirácia, nájdete ju na lmmont.sk. Na lmmont.sk získate tiež cenu nerezového zábradlia.

Podobné príspevky