Nerezové zábradlie je investíciou do kvality

Chceli by ste skrášliť vonkajšok vášho domu / budovy alebo sa chcete zamerať na skrášlenie jeho interiéru? Či už do vonkajších alebo vnútorných priestorov, všade bude vhodným doplnkom nerezove zabradlie so sklom. A pýtate sa prečo?

Schodiská sú v podstate neodmysliteľnou súčasťou exteriérov ako aj interiérov domov. A nemalo by na nich chýbať zábradlie, ktoré im vlastne dodáva funkčnosť a hlavne bezpečnosť. Chodiť po schodisku bez zábradlia je ako zlý sen. Investícou do kvalitného zábradlia teda získate funkčný, bezpečnostný, ale zároveň estetický prvok. A keď sa už rozhodnete do tohto prvku investovať, tak najradšej do takého, ktorý aj niečo vydrží, však?

Veverička, zábradlie

A práve tým je zábradlie z nerezovej ocele. Nerez sa postará o kvalitu a dlhú životnosť, zatiaľ čo sklenená výplň mu do dodá ešte krajší a štýlovejší vzhľad. Tento typ zábradlia je kvôli odolnostným vlastnostiam použitého materiálu vhodný takisto do exteriéru – do vonkajších priestorov, kde spoľahlivo odolá aj zhoršeným a náročnejším podmienkam. No samozrejme s dekoračným nerezovým zábradlím s výplňou zo skla sa stretávame takisto v interiéroch – kde takisto oceníte jeho nenáročnosť na údržbu, trvácnosť a moderný vzhľad.

Schody, zábradlie

Ak by sme teda mali poukázať na nejaké špecifické vlastnosti a zároveň výhody zábradlia z nerezového materiálu, tak je to hlavne jeho kvalita, pevnosť a odolnosť voči mechanickému poškodeniu a nárazom. A ako odznelo, takisto sa môže vyrábať so sklenenými výplňami, pretože nerez má vysokú nosnosť.

K ďalším podstatným výhodám určite môžeme zaradiť jeho dlhú životnosť a nenáročnú údržbu – potreba údržby je v tomto prípade minimálna – ak chcete zachovať jeho lesk, použite klasické čistiace prostriedky. Nemusíte sa tu však obávať korózie či inak viditeľného poškodenia.

Do tretice poukážme na jeho jednoduchú a rýchlu inštaláciu.

Podobné príspevky