Starostlivosť o potrubia a kanalizácie formou krtkovania

Zabráňte zbytočnej havárii a upchatiu potrubí, kanalizácii, odtokov, sifónov pomocou širokej ponuky preventívnych programov krtkovanie senec, prípadne vyriešte rýchlo a spoľahlivo už vzniknutú haváriu takisto formou ponuky non stop služby krtkovania. Prevencia je vždy lacnejšia a výhodnejšia ako riešenie vzniknutej havárie, ktorá so sebou prináša materiálne aj finančné škody. Mnohé preventívne programy slúžia na zistenie nedostatkov a chýb v potrubí ešte pred samotným zásahom krtkovania, často nahradia stratenú dokumentáciu a poskytnú Vám obraz a aktuálnom stave kanalizácie.

neúčinné domáce prostriedky

Sú cenovo primerané, nevyžadujú zbytočné výkopy ani zásahy do okolia a poskytnú Vám vždy reálne snímky. Ak ste z rôznych dôvodov zanedbali prevenciu, čo dokumentujú časté skúsenosti poskytovateľov profesionálneho krtkovania a došlo k samotnej havárii nestrácajte čas a spoľahnite sa na odborníkov. Doma používané a vyrobené prostriedky na uvoľnenie odpadov, odtokov, toaliet a sifónov nezaberajú, havária si vždy vyžaduje profesionálnu techniku a stroje. V domácnosti sú to špeciálne upravené železné špirály, ktoré na princípe elektromechanického rotačného pohybu uvoľňujú nečistoty a usadeniny a tým prečisťujú potrubie.

profesionálne krtkovanie

Je to overená metóda krtkovania, patentovaná, s vynikajúcimi a dlho trvajúcimi výsledkami. Pre veľké a objemné potrubia je potrebné použiť dlhú hadicu s vysokým tlakom a prúdom vody, výkonným čerpadlom, ktoré vyčistia nánosy a rozšíria upchatý priemer potrubia. Pri haváriách sú spravidla nevyhnutné doplnkové práce ako napríklad oprava inštalácii, ponuka týchto služieb je súčasťou servisu, je vždy korektne započítaná do ceny. Okrem non stop prevádzky je veľkou výhodou rýchla dostupnosť odbornej pomoci, poradenstvo a najmä spoľahlivý zásah. Kontakt je rýchly, aj formou online, pomoc príde obratom a vždy zabráni zbytočným stratám.