Klesajúce teploty nás nútia obliekať sa teplejšie

Kabáty a všetky vrchné odevy, ktoré nosíme v zimnom období, majú za úlohu ochrániť nás pred chladom, ak majú kapucňu, tak ešte aj pred nepríjemným mrazivým vetrom, čo je perfektné. Mnohí z nás totiž cestujú autobusmi či vlakmi a čakanie na spoj je niekedy dlhé, vtedy teplý a hrejivý odev ocení každý. Jeseň je už tu a to je znamenie, že aj naše šatníky čaká revízia, aby boli pripravené na nápor v prípade chladného počasia. Mali by obsahovať základné kúsky, ktoré je jednoduché kombinovať, teplé, hrubé, ale aj tenšie s možnosťou vrstvenia. Medzi vhodné patrí napríklad mikina s kapucňou, tú vynosíte nielen v jesenných dňoch, ale aj v zime je veľmi vítaným kusom outfitu.

Klasický strih je stávka na istotu

Aj ženy si mikinu obľúbili, niet divu, je to predsa pohodlný a na pocit príjemný odev, vhodný na tvorenie mnohých štýlov outfitov, tvorí skvelú dvojku s džínsami, sukňami, nohavicami aj elegantnejšieho strihu, dokonca si k nej môžete obliecť aj šaty, výsledok bude zarážajúco trendový. S kapucňou na hlave vás neschladí silný vietor, vlasy zostanú na svojom mieste a za krk vám nenafúka studený vzduch. http://www.pe.cz/energie-a-sluzby/stlaceny-vzduch.htm

Poľský výrobca odevov, značka BIG STAR je tvorcom mikiny s kapucňou módy pre ženy, ktoré sa rady obliekajú pohodlne, ale tiež štýlovo, v súlade s aktuálnymi trendmi, preto im ponúkajú slušivé mikiny, v pastelových farbách, ale aj základnej čiernej či bielej, s možnosťou výberu zapínania na zips alebo gombíky či bez zapínania, s takzvanými klokaními alebo všitými vreckami, výber je pestrý.

Ženy obľubujú púdrovú ružovú

Dlhšie strihy, ktoré siahajú pod zadok, sú ideálne práve na spomínané chladnejšie dni, neprechladnete v oblasti krížov a zároveň budete štýlová. Takto sa zababušiť však môžu aj muži či deti, aj pre nich výrobca pripravil pohodlné a módne mikiny, ktoré predáva na svojej internetovej stránke, stačí si sadnúť k počítaču alebo mobilu a listovať. Strihy s kapucňou sú veľmi obľúbené a žiadané všetkými zákazníkmi, ktorí sa radi cítia pohodlne.

Podobné príspevky