Senzuálne masáže pre každého

Priamo v centre mesta Bratislava nájdete priam oázu pokoja. Nájdete tu naše tantra spa Bratislava, kde si môžete oddýchnuť, načerpať novú energiu a jednoducho, stať sa,,novým človekom,,.

Doprajte si pôžitok a skúste sa uvoľniť pri senzuálnych masážach.

V našom salóne Vás privítajú krásne tantra masérky, ktoré sú profesionálne školené a vedia presne ako senzuálne masáže vykonávať. S profesionálnym, no zároveň s veľmi milým prístupom nášho personálu sa u nás budete cítiť ako v bavlnke. Na začiatok Vás uvítame príjemným osviežením v podobe nápojovej ponuky podľa výberu tantra programu.

ženský prsník

Priestory salóna sú príjemné a krásne zariadené a sú Vám k dispozícii aj v častiach masážnych, kde si môžete spokojne a kľudne uložiť svoje osobné veci. V týchto priestoroch sa budete nachádzať výhradne len vy a Vami vybraná tantra masérka a preto sa môžete skutočne pokojne oddávať tomu, kvôli čomu ste k nám prišli. Senzuálne masáže sú blahodarne na telo samotné ale aj na dušu. Prospešne pôsobia na,,celého,, človeka a v nejednom prípade majú doslova liečivé účinky. V našom programe masáží nájdete pomerne bohaté množstvo ponúkaných senzuálnych masáží ako aj ich druhov.

príjemné dotyky

Spomenieme napríklad program Double Body tantrická masáž, pri ktorej ste len prijímateľom a teda vy si len užívate príjemné dotyky,,telo na telo,, hneď dvomi masérkami naraz, čo Vás nesmierne príjemne vydráždi a uvoľní. Zažijete hneď dvojitú dávku rozkoše, pri ktorej je samozrejmá aj masáž lingamu, teda prostaty, čo u mužov vyvoláva neopísateľne príjemné a vysoko vzrušujúce zážitky. Túto vysoko príjemnú masáž lingamu si môžete užívať hneď dvakrát pri programe Double Special, kde sa o Vaše pohodlie starajú taktiež dve tantra masérky, no Váš lingam si užije hneď na úvod a aj ku koncu masáže. Samozrejme, máme tu program aj pre páry ale aj mnoho iného. Tak príďte si k nám užiť senzuálne masáže Bratislava.

Podobné príspevky