Na jeseň môžeš zažiariť farbami

Máme búrlivé ročné obdobie jeseň myslím si že sa môžeme vyšantiť dosýta spraviť zábavku v šatníku. Kúzliť a kúzliť a hrať sa máme mnoho možnosti ja ako dáma mám veľmi rada módu aj keď preferujem farby ale viac menej tón v tône a vždy sa to snažím zladiť dať k tomu vhodný doplnok síce niekedy aj vybočím oblečiem sa rôznofarebné ale zase to nevyzerá ako v cirkuse. Mentálne bežia Nákupne maniačky a téma farby ja doplním názov podľa seba šaško  ale milý si. Mám v šatníku všelijaké farby od výmyslu sveta ale nájdete u mňa aj par čiernej ale jedine tú bežne nenosím to len výnimočne.

celá ja

Okúzliť či žiariť môžeš každý deň aj byť iná žena vyzerať za pár euro ako STAR. Byť hviezda sa vypláca. Ja som vždy túžila byť herečka, speváčka som ešte mladá raz to určite podarí len si zúbky musím dať do poriadku. Milujem aj retro módu nakupujem aj z druhej ruky nájdeme tam nezvyčajné kúsky ktoré bežne nenájdete rada pozeráme aj seriál Dunaj k vašim službám hlavne kvôli retro móde páčia sa mi tam historické kostýmy. Mám v obľube aj niektoré herečky ich štýl obliekania či sú to už Slovenské ale aj Nemecká. Medzi Nemecké patrí U.G a medzi Slovenské Petra P. a Monika H. aj každá žena má svoj vlastný kus ale aj tak sa dá inšpirovať. Moja obľúbená farba je biela, žltá aj červená ale vlastne všetky. Laky na nechty mením na nechtoch každý týždeň teraz som vykročila do žltej farby. Kto nemá rád farby je smutný, negatívny človek treba byť pozitívny aj hravý, veselým v každej chvíli.

hra farieb

Čo sa týka nábytku radšej preferujem hnedé odtiene ako dub, jelša približne odtiene aj sedaciu súpravu mám v oranžovej farby aby to ladilo rada ladím farby viem sa vyhrať nemám rad preplácané neladiace farby. Keby že mám viac peňazí tak by som ešte viac dokázala vykúzliť. Milujem lodičky na vysokom opätku mám síce aj na nízkom ale to je vymyká. Mám ich skoro v každej farbe modré, biele, čierne, červené a pod. neznášam šupácku módu tepláky, šiltovky. Možno že som v tomto starodávna ale v seriály Dunaj k vašim službám je vidieť rozdiel žena a muž to bolo voľakedy pekné elegancia u muža a ženy. Aj okuliare mám rada mám niekoľko kúskov k oblečeniu rôznych farbách a tvarov ľúbim nosiť kostýmy do toho blúzky alebo top.

Podobné príspevky