Plány na večer

Aké máte na dnes večer plány? Ak Vás čaká nudný večer pri telke v teplých papučiach a pyžame, odhoďte nudný domáci odev a vyrazte e von do sveta. Poznáte to ako sa tešíte na voľno ktoré môžete stráviť ako chcete, no zrazu ostanete doma v teplom pyžame a mäkkých papučkách? Nepozerajte do televízie, oblečte si niečo ohodlné a vyrazte von. Vyvetrajte nielen seba ale aj svojho partnera. Áno stáva sa to všetkým párom – tak akosi časom odišla iskra fantázie a miesto užívania si života a partnera ste radi, ak sa Vám podarí zvaliť sa aspoň na gauča a pozrieť si spolu film. Toto ale partnerskému životu šťavu teda späť nevráti. Musíte sa nakopnúť a zahájiť akciu.

nestrávte večer zasa iba doma

Nemusíte iba sedieť doma a pozerať už dávno známe seriály. Nakopnite adrenalín, vyrazte za zábavou. Nočná prechádzka mestom môže byť nielen zaujímavá ale aj romantická. Získate takto priestor na rozprávanie s partnerom a k tomu si užívate krásny výhľad na vysvietené ulice, ktoré žijú svojim životom. Zamieriť môžete na panorámu alebo návštevu historickej časti mesta. Choďte sa zabaviť a vytancujte sa na koncerte, diskotéke či zábave. V inom prípade miesto absolútne nepríťažlivých domácich teplákov spôsobte svojmu partnerovi šok. Samozrejme v tom dobrom.

užívajte si

Na konci večera budete obaja plný vášne a zbytok noci si môžete užívať. Viete čo dokáže nakopnúť zmysli a zaručiť večer plný vášne? Skúste niečo absolútne nečakané a vyrazte si na erotickú masáž. Zažijete jemné dotyky aj výbuchy emócií a vášne. Naozaj luxusný zážitok, ktorý partner nebude vedieť vynachváliť. Užívať si pritom masáž nemusí iba on. Masáže sú možné pre mužov ale obľúbené sú aj u žien a divokou kartou pred vášnivou nocou je predohra v podobe erotickej masáže. Príjemné prostredie, pocit šteklivej erotiky a prísľub nečakaného… Tak čo ako strávite dnešný večer? V papučiach pri nudnom seriáli alebo vo víre erotiky a vášne?

Podobné príspevky